В МЗС Польщі назвали «черговим антипольським інцидентом» вибух автобуса з польськими номерами поблизу Львова.
«Міністерство закордонних справ Республіки Польща підтверджує, що в ніч з 9 на 10 грудня цього року у Львові пошкоджено польський автобус внаслідок підриву вибухівки, і з занепокоєнням відзначає черговий антипольський інцидент на території України».
Також у відомстві повідомили, що цим автобусом подорожувало 23 польських громадянина, серед яких були представники місцевих органів влади. Транспортний засіб було пошкоджено на стоянці поруч з готелем. Під час вибуху в ньому нікого не було, відповідно ніхто не постраждав.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін засудив провокацію і назвав це спробою зірвати візит президента Польщі в Україну: “Рішуче засуджую провокацію щодо польського автобуса, який знаходився на паркінгу неподалік Львова. Хтось настирливо намагається розсварити нас з Польщею та зірвати візит Президента Анджея Дуди. Зробимо все, щоб розслідувати цей інцидент”

Натомість у ЗМІ припускають, що стріляли у багажний відсік автобуса з РПГ-26. Це зробив невідомий чоловік, який кермував позашляховиком марки Toyota. Після пострілу зловмисник повернувся до автомобіля і хутко зник у невідомому напрямку. В автобусі  було пошкоджено зовнішню обшивку багажного відділення та бокове скло. Попередньо працівники поліції кваліфікували інцидент як “терористичний” акт.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.