Де поїсти в Луцьку: рейтинг ресторанів

Коли вихідні вже на носі, часу подумати про те, як ви будете їх проводити, все менше й менше! До вас приїхали друзі, і ви не знаєте, в який ресторан їх запросити? Хочете провести романтичне побачення з дівчиною і не можете вибрати заклад? Зверніть увагу на рейтинг ресторанів Луцька на Першому!

Хто формує рейтинг закладів?

Вам, певно, цікаво дізнатися, хто формує список кращих? Так от, усі рейтинги формуєте ВИ! Ваші стрілочки вгору чи вниз, коментарі, репости – все це впливає на позицію закладу у топі!

Лідери рейтингу ресторанів Луцька

За місяць роботи Першого, користувачі вже встигли сформувати досить пристойний рейтинг! Тож розповімо вам про трійку лідерів:

Ресторан Чевермето в рейтингу ресторанів Луцька посів почесне перше місце!  Бути кращим – це не лише заслужено, але й відповідально. “Чевермето” – це мережа ресторанів в Луцьку. Причому локація ресторанів досить зручна. До кожного з трьох ресторанів можна добратися досить швидко. Пригощає “Чевермето” стравами болгарської кухні. Великі порції, автентичні рецепти болгарської кухні. Приготовлені на вогні страви з м’яса і риби нікого не залишать байдужими. І неважливо чи прийшли ви з великою компанією друзів, чи запросили дівчину на романтичну вечерю, для кожного в закладі найдеться смачна, приготовлена лише для вас страва.

Бар-ресторан Хатинка в рейтингу ресторанів Луцька посів друге місце! Лиш глянете на назву – відразу віє теплом рідної хати, де справжня українська піч, баня на дровах і смачні домашні страви.Тут можна зібратися сім’єю, відсвяткувати ювілей, або ж запросити ділових партнерів, і почастувати їх стравами зі справжньою української кухні.

Бравий Швейк в рейтингу ресторанів Луцька посів третє місце. Всі поціновувачі знають, що тут завжди великий вибір різних сортів пива і закусок до нього.Тож, завітавши в цей ресторан в центрі міста, ви ніби торкнетесь історії пива, а отже хороший настрій вам забезпечено!

Це далеко не весь список учасників рейтингу! Хочете, щоб ваш улюблений заклад опинився у трійці перших? Голосуйте за нього на сайті Pershyj.com, і поспішайте, адже рейтинг змінюється щохвилини!

п.с. А ще фейсбуці Перший частенько розігрує сертифікати на вечері у кращих закладах міста:) Слідкуй за новинками і #будьпершим

No Replies to "Де поїсти в Луцьку: рейтинг ресторанів"