Активний відпочинок на природі з фризбі диском

Прийшла весна та хороша тепла погода, це хороший привід поїхати на природу. Зазвичай всі беруть купу їжі: шашлики, сосиски, овочі та фрукти. Проте приємний відпочинок можна поєднати з корисним. Для цього потрібно зовсім не багато: візьміть з собою фризбі диск. Ця літаюча тарілка заставить вас порухатись та однозначно підніме настрій та апетит.

Фризбі диск придумали у США ще у 50-х роках і найкращі виробники знаходяться теж у штатах. Але це не біда, адже в Україні відкрився інтернет магазин фризбі дисків Ultimate Store, який займається продажем літаючих дисків фризбі і аксесуарів для алтимату.

Ultimate Store пропонує все те, чого потребує звичайний любитель покидати диск фрісбі, а тим більше професійний гравець в алтимат фризбі. Магазин є представником провідних торгових марок виробників дисків і аксесуарів. Там ви підберете повний спектр літаючих дисків: для алтимат фризбі, ГАТС, диск гольфу, фрістайлу або DDC.

Професійні диски discraft в цьому магазині будуть служити і радувати Вас набагато довше ніж у звичайних магазинах. Адже власники сайту самі спортсмени та тестують всю продукцію на собі.

Доречі в Україні на державному рівні визнано новий вид спорту: спорт з літаючим диском. Україна стала 15-ю країною в світі, що визнала молодий спорт на найвищому державному рівні.

No Replies to "Активний відпочинок на природі з фризбі диском"