Спліт-системи та кондиціонери – чи є між ними відмінності?

Вся кліматична побутова техніка представлена на сучасному ринку в такому різноманітті, що непрофесійний покупець відразу ж розгубиться серед усіх моделей та видів. В загальному розумінні, кліматична техніка – це пристрої, головною функцією яких є підтримання певної температури в приміщенні. І звичайні кондиціонери, і спліт-системи виконують цю функцію. ТО в чому ж полягає відмінність між ними? І чи є вона взагалі?

Для того, щоб відовісти на це питання варто, в першу чергу, розібратися – в чому особливість спліт-системи на противагу кондиціонеру, адже, без сумніву, що таке звичайний кондиціонер –  відомо всім.

Головною особливістю спліт-системи є те, що вона здатна не тільки знижувати температуру повітря, а й підвищувати її. При перемиканні режиму компресор починає рухати повітряні маси у зворотньому напрямку.  Спліт-системи – це не окремий вид кліматичної техніки, це різновид кондиціонерів. Загалом, у принципі роботи вони подібні, проте відмінності все-таки існують.

По-перше, дизайн. Сучасні  спліт-системи – це  не просто монотонні білі блоки (як звичайні кондиціонери), а спеціально оформлені пристрої, які здатні вписатися в інтер’єр та навіть підкреслити його.

По-друге, висока технологічність. Спліт-система в порівнянні зі звичайним кондиціонером має рід додаткових корисних функцій, від клімат-контролю до дистанційного керування. Також спліт-системи оснащені високоякісними конденсаторами і фільтрами.

По-третє, рівень шуму. Встановлюючи кліматичну техніку в своєму будинку, важливо, щоб вона була максимально безшумною, а спліт-системи працюють так, що ви і уваги не звернете. Таким чином, розібравшись в різновидах і функціях кліматичних пристроїв можна впевнено сказати, що спліт-системи – це особливий тип кондиціонерів, що має ряд певних достоїнств.

Обираючи кондиціонер типу спліт-система, варто надавати перевагу відомим, перевіреним виробникам. До прикладу, кліматичне обладнання Sharp давно зарекомендувало себе на ринку як надійну, якісну та високотехнологічну техніку.  Sharp AY-AP12NR  – одна з простіших моделей, проте навіть її функціонал вражають: окрім головної функції вентиляції та охолодження приміщення, кондиціонер може навпаки, нагрівати його, іонізувати, осушувати та очищувати. Ознайомитися детальніше з технічними  характеристиками та купити Sharp AY-AP12NR ви можете на сайті Lazeika.

No Replies to "Спліт-системи та кондиціонери - чи є між ними відмінності?"