Харчування для спортсменів: карнітин для відновлення сил

Під час інтенсивних тренувань більшість спортсменів забувають про збалансоване харчування, адже віддають багато сил фізичним навантаженням. Саме тому їм часто потрібно вживати додаткові речовини, які допоможуть їм швидше відновити сили та тримати себе у хорошій формі.

Однією з таких є карнітин. Це звичайна харчова добавка, яка допомагає спортсменам збалансовувати свій внутрішній стан. Ця речовина дуже корисна тим, хто хоче схуднути, адже працює як відмінний спалювач жиру. Він дуже добре працює, якщо поєднувати прийом з інтенсивними тренуваннями. Якщо ви займаєтеся у фітнес-клубі, то така речовина стане для вас незамінною.

BhH7cJPe2RE

Існує багато видів карні тину. Ми пропонуємо вам звернути увагу на такі:

  1. Карнітин Basic L-Carnitin

Це біологічна добавка, яка компенсує підвищену потребу карні тину в організмі людини при інтенсивному тренуванні. Рекомендована доза: 2 капсули в день, важливо запивати великою кількістю води.

  1. Карнітин Premium L-carnitin

Він складається з чистого CARNIPURE® Rohstoff. Також він містить вітаміни С і В6. Він також з легкістю компенсує підвищену потребу карнітину в організмі людини. Рекомендована доза: 2 капсули в день, важливо запивати великою кількістю води.

  1. Карнітин Basic L-Carnitin Tab

Призначений для спалювання жиру в організмі людини та для збільшення продуктивності. Він має хороший аромат вишні, тому вживати його буде не складно.

Купити карнітин можна на сайті компанії «Альфа Юніверс».

No Replies to "Харчування для спортсменів: карнітин для відновлення сил"