Гейнери: на що звернути увагу при виборі?

Якщо ви інтенсивно займаєтеся спортом та готуєтеся до змагань, то вам обов’язково знадобиться спеціальне харчування для спортсменів. Чому? Про це читайте далі.

Під час фізичних навантажень та тривалих тренувань людський організм виснажується та втрачає багато енергії. Спеціальне спортивне харчування дає змогу відновити сили та швидше поповнити запас енергії. Фахівці говорять, що різноманітні добавки – це та ж сама здорова їжа, але більш концентрована. Тобто у цих БАДах зосереджено більше вітамінів та інших поживних для організму речовин.

3ZlZA4EP5Rs

Саме тому усім спортсменам, які планують брати участь у змаганнях та проводять багато часу на тренуваннях просто необхідно приймати спеціальні добавки, які зможуть покращити їх стан. Одними з таких є гейнери.

Гейнер – це звичайна харчова добавка для спортивного харчування. В основному вона складається з вуглеводів та білків. Часто до складу додають вітаміни, мінерали, креатин. Він необхідний для забезпечення організму силою, яка просто необхідна для інтенсивного тренування.

Найкраще приймати гейнери за годину-півтори до тренування. Тоді вони зможуть збільшити силу та енергію та дозволять вам тренуватися довше. Якщо ж інтенсивних тренувань у вас немає, тоді варто приймати гейнери лише в тому випадку, якщо ви плануєте наростити м’язову масу. Також гейнери стануть у нагоді, якщо ви не поєднуєте заняття спортом зі збалансованим харчуванням.

7hu293AcdT4

Гейнери створюються зі звичайних харчових продуктів, тмоу ніяких побічних дій викликати не можуть. Їх можна приймати абсолютно всім чоловікам та жінкам у будь-якому віці. Проте зберігати його треба в сухому місці та відповідних умовах. Адже при потраплянні до гейнера вологи, там можуть розмножуватися бактерії, що може викликати звичайне харчове отруєння. В такому випадку варто відмінити прийом гейнера на кілька днів, а потім знову продовжити.

Не варто лише приймати гейнер спортсменам, які схильні швидко набирати вагу, адже окрім нарощення м’язової маси, вони також можуть прискорити нарощення жирів.

Купити якісні гейнери можна на сайті компанії «Альфа Юніверс». Тут ви знайдете лише якісну продукцію, яку зможете замовити онлайн за доступною ціною.

No Replies to "Гейнери: на що звернути увагу при виборі?"