Комплектуючі для насосів: надійність та ефективність

Якщо ви один з власників заміського будинку, то знаєте, що насос – це незамінна річ в господарстві. Але одного насоса часом буває недостатньо.

Часто насоси можуть виходити з ладу через те, що їх невчасно вимкнули, через те, що вони перегрілися на сонці, або в систему потрапили неприйнятні домішки тощо. Для цього фахівці радять використовувати різноманітні комплектуючі, щоб зробити ваш насос кращим за убезпечити його від поганих наслідків.

Отож, які комплектуючі вам можуть знадобитися?

0

Мембрана для гідроакумулятора

Це річ, яка впливає на працездатність системи та її ключових елементів. Зазвичай їх встановлюють для того, щоб розділяти повітря та воду у гідроакумуляторі. Вона буває різної форми, тому для кожного виду гідроакумулятора можна підібрати мембрану, яка підійде для цього найкраще. Перед покупкою варто звернути увагу на деякі деталі. Перш за все потрібно перевірити матеріал, з якого вона виготовлена, адже він впливає на довговічність та надійність системи. Також необхідно звернути увагу на санітарно-гігієнічні вимоги, робочий діапазон температур, динамічність функціонування системи, стійкість приладу до дифузії води тощо.

Реле тиску

Це пристрій, який часто є одним з обов’язкових комплектуючих для насосів. Це двоконтактний реле комутації електричних ланцюгів. Він спрацьовує при досягненні відповідних значень тиску води, цим самим захищає насос від збоїв у роботі. Реле тиску призначаються для автоматизації роботи водяного насоса. Він дозволяє наповнювати гідробак автоматично, позбавляючи господарів від зайвих клопотів, але вимагає уважного ставлення. Для хорошої та надійної роботи необхідно правильно підключити реле та його налаштувати. Для цього радимо заручитися допомогою фахівців.

 

Контролер тиску

Цей прилад також слугує для налагодження роботи насоса. Найпоширеніше його призначення – автоматизація систем побутового водопостачання. Він автоматично підтримує постійні тиск і натиск води в системі та дозволяє автоматизувати систему водопостачання. Контролер тиску включає насос при зниженні тиску та вимикає його при припиненні водоспоживання. Такий прилда здатен забезпечити захист насоса від роботи без води. Деякі контролери тиску мають функції автопошуку води – автоматичне перезавантаження після спрацьовування захисту від “сухого ходу”.

000

Гідроакумулятор

Один з основних комплектуючих для насоса. Реле тиску можуть працювати лише спільно з акумулятором, тому встановити його на ваш насос необхідно, якщо ви хочете забезпечити довгу на надійну його роботу. Він вбудовується у систему водопостачання та спільно з реле тиску дає можливість працювати насосу у повній готовності, а також забезпечує його безперебійну роботу під стабільним тиском.

Придбати комплектуючі для насоса можна на сайті компанії «Теплий дім».

No Replies to "Комплектуючі для насосів: надійність та ефективність"