Як вибрати відцентровий насос?

Насоси – це обладнання, яке може знадобитися практично кожному. Якщо ви будуєте власний будинок чи дачу, то, певно, захочете, щоб там був хороший колодязь з чистою водою. А діставати воду відрами – це вже минуле. Сьогодні для цього існують спеціальні насоси.

Та не лише для криниць чи колодязів може знадобитися таке обладнання. Насоси також стануть вам у нагоді для відкачування води з підвалів та погребів, для перекачування води у басейнах, каналізація та інших водоймах. Для кожної такої процедури потрібно підібрати відповідний насос, адже не кожен з них здатен перекачувати абсолютно всю рідину.

2b3b304fcd019a3368764df42f1f8c42-650x489

Сьогодні ми розповімо вам про відцентрові насоси, адже це один з найпоширеніших видів обладнання для перекачування рідини.

Отож, відцентрові насоси зазвичай використовуються для підйому води у колодязях та криницях. Найбільша їх особливість: вони можуть перекачувати лише чисту воду, без абразивних домішок. Саме тому такі насоси не можна використовувати для відкачування води з підвалів, наприклад. Навіть найменші частинки піску чи інших матеріалів при потраплянні в насос, можуть спричинити збій у його роботі та навіть поломку. Тоді вам доведеться ремонтувати насос або ж купувати новий. Для того, щоб уникнути таких неприємностей варто використовувати обладнання за призначенням та уважно переглянути інструкцію та поради до використання.

Найкраще для колодязів використовувати занурю вальні відцентрові насоси. Це забезпечить мотор від перегрівання. Тобто насос повинен бути розташований нижче верхньої лінії води. Це забезпечить йому тривалу роботу без перегрівання, яке могло б призвести до зупинки роботи насоса та його поломки.

1321934478

Для забезпечення кращої роботи насоса можна придбати різноманітні комплектуючі, які будуть сигналізувати про низький рівень води, захищати нанос від «сухого ходу», перегрівання тощо. Такі насоси користуються популярністю, адже зазвичай вони мають велику потужність та здатні піднімати воду з глибини до 60 м.

Для того, щоб такий насос працював справно, варто дотримуватися усіх рекомендацій та запросити спеціалістів для його встановлення. Якщо провести монтаж насоса неправильно, з часом він може розгерметизуватися, що спричинить витік масла. Тоді на поверхні води може утворитися масляна плівка, позбутися якої не так легко.

Тому краще за все з самого початку довірити цю справу професіоналам, які добре знають свою роботу. Ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців компанії «Теплий дім». Вони вже встановили не один насос, тому точно знають як зробити це правильно.

 

No Replies to "Як вибрати відцентровий насос?"