Як встановити димар з нержавіючої сталі?

Якщо ви вирішили придбати газовий котел, то знаєте, що для його надійної та ефективної роботи обов’язково потрібно встановити димар. Адже газовий котел повинен виводити продукти згоряння назовні, щоб не засмічувати квартиру.

Якщо не виводити ці продукти за межі вашої квартири, то можна не лише засмітити повітря вдома, а й отримати більш негативні наслідки. Саме для того, щоб їх уникнути й потрібно встановити димар.

Вас не здивує, якщо ми скажемо, що димарі з нержавіючої сталі одні з найкращих. Це справді так, і це можуть підтвердити безліч користувачів димоходів по всьому світу. Такий димар не громіздкий, він не псуватиме зовнішній вигляд будинку. Він легкий в монтажі та довговічний, а його ціна доступна кожному.

Тому сьогодні ми розповімо вам, що потрібно для правильного монтажу такого димоходу.

4399s-650x489

Пам’ятайте, що димар – це одна з основних складових процесу горіння. Від того, на скільки правильно та якісно він буде встановлений, буде залежати й безпека та комфорт вашого проживання. Є стандартні основні вимоги, яким повинен відповідати будь-який димохід, яку б конструкцію він не мав.

По-перше, в системі повинна бути хороша тяга. Якщо пристрій буде встановлено негерметично або виникнуть якісь збої, це може спричинити зворотній процес тяги, коли дим не буде відводитися назовні, а навпаки, буде потрапляти до квартири. Це може спричинити до удушення чадним газом. Якщо ви хочете уникнути таких наслідків, прослідкуйте, щоб димар був герметичним та мав хорошу тягу.

По-друге, димар повинен бути безпечним та не чинити будь-якого дискомфорту. Необхідно, щоб він не заважав проживаючим та власне будинку, адже це також може спричинити небажані наслідки.

По-третє, димар має мати естетичний вигляд. Розуміємо, що це питання не першої важливості, але це має велике значення. Димар не повинен псувати зовнішній вигляд будинку, він має виглядати як його окраса.

foto_kriza-650x489

 

По-четверте, від того, на скільки правильно ви встановите димар, буде залежати його довговічність, а це також дуже важливо. Адже перемонтовувати димохід через рік-два не зручно та й може зашкодити будинку.

Якщо ви впевнені, що точно справитеся з усіма завданнями, які стоять у вас на шляху, то сміливо приступайте до монтажу димоходу власноруч. Якщо ж ви хочете, щоб димар був на всі 100 % встановлений правильно, краще, все ж таки, довірити цю справу професіоналам. Послуги фахівців компанії «Теплий дім» – це те, що вам потрібно. Тут працюють лише досвідчені професіонали, які добре знають свою справу. Вони виконають ваше замовлення швидко та якісно, а головне – ви отримаєте якісний, довговічний та надійний димар.

No Replies to "Як встановити димар з нержавіючої сталі?"