Для чого потрібен карнітин спортсменам?

Спортсмени, які займаються спортом професійно, проводять на тренуваннях дуже багато часу. Вони постійно мусять слідкувати за своїм раціоном та час від часу відновлювати сили. Адже тренування забирають дуже багато енергії. Саме тому фахівці радять спортсменам використовувати спеціальне додаткове харчування, яке б допомогло відновити сили та енергію.

Однією з таких добавок є карнітин. Це природна речовина, яка зазвичай знаходиться в людських м’язах. Вона незамінна для енергетичного обміну та м’язової рухомості. Тобто організм людини не може нормально функціонувати, якщо цієї речовини буде недостатньо.

Також карнітин слугує для спалювання жирів та збільшення м’язової сили. Він дає змогу покращити обмін речовин на клітинному рівні та захищає організм від аміаку, який може утворюватися в процесі метаболізму.

7hu293AcdT4

Під час інтенсивних тренувань потрібно постійно поповнювати запаси кератину, тому вживати його у вигляді харчових добавок просто необхідно. Велика кількість карнітину є у червоній рибі та м’ясі, але зважаючи на те, що спортсмени не завжди приділяють велику увагу своєму раціону, карнітин в організмі потрібно поповнювати іншими шляхами.

Зазвичай його випускають у вигляді капсул, які варто приймати по 2 на день та запивати великою кількістю води. Фахівці не радять перевищувати дозу, адже тоді він буде погано засвоюватися та не принесе користі.

Купити карнітин можна онлайн на сайті компанії «Альфа Юніверс». Широкий асортимент та доступні ціни лишать вас задоволеними.

No Replies to "Для чого потрібен карнітин спортсменам?"