Пісня-дарунок бійцям ЗСУ від ведучих 1+1

Автор слів пісні “Повертайся живим” – київська поетеса Ірина Цілик, а музику написала співачка Леся Тельнюк.

До Дня Збройних сил України, який відзначається 6 грудня, ведучі ТСН представили зворушливий відеокліп на пісню “Повертайся живим”.

У музичній відеороботі, присвяченій захисникам, які воюють в зоні АТО, взяли участь Наталія Мосейчук, Лідія Таран, Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко та Юлія Бориско. Компанію їм склали професійні музиканти: дует “Тельнюк: сестри” та гурт “Kozak System”.

Автор слів пісні “Повертайся живим” – київська поетеса Ірина Цілик, а музику написала співачка Леся Тельнюк.

“Я переконана, що нам важливо присвятити цю пісню не тільки нашим світлим воїнам, за чиє повернення ми молимося, але і тим мужнім і вірним жінкам і матерям, які їх чекають. Я кожну хвилину поділяю їх хвилювання, їх біль, їх страх і їх сподівання. Дай Бог всім сил дочекатися якнайшвидшого повернення героїв!”, – ділиться Марічка Падалко.

Соломія Вітвіцька запевняє, що пісня, крім того, що драйвова, в той же час і дуже зворушлива. “Пам’ятаю, поки їхала в студію на запис пісні в авто, слухала її і намагалася підспівувати. У якийсь момент ком підступив до горла і я розплакалася… ніби паралельна реальність – ми тут, вони там. Коли буваю на Сході, кожного разу дивуюся, наскільки сильні і мужні, у нас чоловіки. І нехай все обов’язково повертаються до нас і до своїх рідних живими і з перемогою!”, – каже Соломія.

No Replies to "Пісня-дарунок бійцям ЗСУ від ведучих 1+1"