ГПУ оголосила в розшук Калетника і Олійника

Генеральна прокуратура оголосила в розшук колишніх народних депутатів Ігоря Калетника і Володимира Олійника. Їм оголошено підозру в організації незаконного голосування у Верховній раді 16 січня, повідомляє прес-служба ГПУ.

«У зв’язку з перебуванням підозрюваних за межами України слідчим оголошено їх розшук, а Печерський районний суд Києва за результатами розгляду клопотань Генеральної прокуратури України надав дозвіл на їх затримання»,- йдеться в повідомленні.

Управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління склало повідомлення про підозру Калєтніка і Олійника, які 16 січня 2014 року, заздалегідь підготувавши протоколи засідання лічильної комісії і вказавши в них результати ще не проведеного голосування, організували завідомо незаконний процес голосування в Раді за низку законів, які суттєво обмежували конституційні права і свободи громадян та в подальшому отримали назву «диктаторських».

1 грудня їм оголошено про підозру, що стало можливим тільки після складання народними депутатами України VII скликання своїх повноважень.

Після обрання нового складу Ради і припинення депутатських повноважень Володимира Олійника та Ігоря Калетника слідчі змогли самостійно скласти відповідні повідомлення про підозру. Однак у зв’язку із знаходженням підозрюваних за межами України слідчий оголосив їх в розшук, а Печерський райсуд Києва за результатами розгляду клопотань Генпрокуратури надав дозвіл на їх затримання.

No Replies to "ГПУ оголосила в розшук Калетника і Олійника"