Росія не буде вести переговори про мир без бойовиків, – Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Захід хоче, щоб Росія виступала від імені бойовиків Донбасу, але переговори без них безглузді.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на прес-конференції в Базелі за підсумками зустрічі з главами МЗС ОБСЄ.

«Обговорювати ті речі, які зараз вирішуються на основі Мінських домовленостей, без участі ополченців безглуздо. Наші західні колеги, деякі європейці, але особливо американці, дуже хочуть, щоб саме так воно і відбувалося, хочуть, щоб у тому чи іншому форматі саме Росія виступала від імені ополчення, але це чисто ідеологізований підхід», – сказав Лавров.

При цьому він вважає, що «Мінський формат» переговорів треба зберігати, у якому-небудь новому форматі необхідності немає.

Також Лавров зазначив, що переговори o припинення вогню тривають і сторони близькі до погодженням лінії розмежування.

«Зараз як раз ті переговори, які велися безпосередньо «на землі», покликані узгодити лінію розмежування таким чином, щоб сторони дійсно ee поважали. Це непросто, але мені здається, зараз вони близькі до домовленості, a, може, в ці години ee остаточно закріпили і підписали», – сказав Лавров.

При цьому глава МЗС РФ заявив, що Росія домагається домовленості про обмін полоненими на Донбасі у форматі «всіх на всіх».

No Replies to "Росія не буде вести переговори про мир без бойовиків, - Лавров"