У Києві “накрили” викрадачів авто

У МВС Києва повідомляють, що їм вдалося знешкодити банду викрадачів елітних авто, яка лякала весь Київ за останні два тижні. Частину бандитів попалася при спробі викрадення Porsche Panamera з допомогою евакуатора. Наряд ППС Шевченківського району затримав їх на місці злочину, повідомляє AUTO-Consulting.
Буквально в цей же день правоохоронці вийшли на ватажка і накрили склад, де зберігали викрадені іномарки. Журналісти з’ясовували всі подробиці блискучої операції.
Нагадаємо, що незаконне заволодіння автотранспортом елітних автомобілів у Києві набули масштабу епідемії. За ніч “йшло” по кілька Mercedes-Benz, Audi, Lexus, Infiniti, Range Rover, BMW. Працювали викрадачі у різних районах Києва і не залишали “зачіпок”, тому вийти на них оперативникам довго не вдавалося.
Хоча зараз слідчі вже зізналися, що “сліди” все-таки були, але їх не повідомляли пресі, щоб не злякати злочинців. “Ми відразу зрозуміли, що майже всі незаконні заволодіння автотранспортом елітних авто це справа рук однієї банди” повідомили оперативники. У них був спільний “почерк”, подібними були й місця викрадення і всюди були сліди від евакуатора”.
2 грудня в чергову частину надійшов дзвінок від власника Porsche Panamera, який в 5-00 виявив його зникнення. Черговий по місту негайно передав інформацію всім автопатрулям, повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.
При обстеженні прилеглої території, у дворі багатоповерхівки на вулиці Златоустівській, автопатруль ДАІ несподівано побачив, як з евакуатора вивантажуютьвикрадену машину, по орієнтуваннях збігається з викраденої Panamera, а поруч трьох чоловік. Побачивши працівників ДАІ, вони кинулися навтьоки.
Однак з допомогою під’їхав наряду патрульно-постової служби Шевченківського району працівникам ДАІ вдалося затримати всіх трьох бандитів.
Чуття підказало міліціонерам перевірити і припарковані поруч авто. Виявилося, що не дарма. У Mercedes-Benz ML з патриотитескими наклейками на номерах “ПТН ПНХ” виявили спільника зловмисників. Там же був і прилад для придушення сигналу GPS.
При перевірці з’ясувалося, що справжні номерні знаки, які були встановлені на «Мерседесі», даному транспортному засобу не належать. По базах ДАІ за цими номерами зареєстрований автомобіль Seat. А задній номер взагалі був закритий популярної наклейкою”, наголошується в повідомленні.
Всіх чотирьох негайно взяли в розробку. І під вагою доказів вони почали давати свідчення. Так і вийшли на 29-річного ватажка банди. Крім нього до складу ОЗГ входили жителі Київської області 26 і 27 років, 25-річний киянин і 45-річний водій евакуатора.

No Replies to "У Києві "накрили" викрадачів авто "