Російська церква вважає смартфони гріховними

Російська православна церква виступає категорично проти сучасних смартфонів, оскільки вони, на думку священнослужителів, провокують росіян на гріхи. Відповідну заяву офіційний представник РПЦ протоієрей Всеволод Чаплін зробив в інтерв’ю міждержавній телеканалу СНД «Світ 24».

Особливо небезпечними, на думку скандально відомого священнослужителя, смартфони імпортного виробництва, зокрема iPhone. Лише часткова або навіть повна відмова від них, вважає Чаплін, врятує Росію тим, що не допустить її потрапляння під повний політичний, світоглядний і економічний контроль країн Заходу.

Чаплін глибоко обурений тим, що сучасні смартфони, орієнтовані головним чином не на створення контенту, а на його споживання. Це, на думку протоієрея, з часом призведе до того, що «росіяни розучаться не тільки писати, але й розмовляти». І, звичайно ж, сучасні імпортні смартфони «провокують росіян на гріхи».

«Люди стають несамостійними і залежними, – обурився протоієрей Всеволод Чаплін. – У них виникає бажання виставляти своє життя напоказ, яке приймає самі гріховні, потворні форми. Це ексгібіціонізм, необґрунтоване марнославство і сліпе слідування рекламу».

No Replies to "Російська церква вважає смартфони гріховними"