США шоковані російською брехнею

Заступник прес-секретаря Держдепартаменту Марі Харф заявила про «неймовірні масштаби російської пропаганди», в якій присутня і відверта брехня.

Про це вона сказала на брифінгу для преси, передає Голос Америки.

Коментуючи питання щодо резолюції, прийнятої Палатою представників Конгресу США, що характеризує російську влада як авторитарний режим, Харф зазначила, що існуючі сьогодні відносини між Вашингтоном і Москвою є «прямим результатом дій Росії, її втручання в ситуацію в східній Україні – введення танків, зброї та людей», повідомляє Голос Америки.

Всі перераховані вище дії, підкреслила Харф, є прямим порушенням міжнародних законів.

«Тому відносини, які ми маємо сьогодні – це результат вибору Росії піти по цьому шляху», – заявила Харф, додавши при цьому, що якщо б Москва обрала інший шлях, то і «відносини сьогодні були б іншими».

Відповідаючи на питання про розширення мовлення українською і російською мовами в рамках резолюції, що закликає до боротьби з російською пропагандою, Харф сказала, що Держдепартамент не розглядає цей заклик законодавців США як боротьбу за вплив.

«Це не боротьба за вплив. Це боротьба за народ України і весь регіон, викликана необхідністю говорити правду про те, що відбувається на місці. Ми спостерігаємо неймовірні масштаби російської пропаганди: здебільшого відвертої брехні, але і неймовірних спотворень того, що відбувається», – сказала Марі Харф.

No Replies to "США шоковані російською брехнею "