Під Радою протестують

У Києві не стихають протести. Біля Верховної Ради паралельно проходять кілька акцій і мітингів-протестів, в яких задіяні журналісти, медики і ошукані вкладники.

Найоригінальнішими виявилися ошукані вкладники – вони перекрили вулицю Грушевського біля Верховної Ради, вимагаючи від свіжопризначеного спікера Владислава Гройсмана звільнити голову Національного банку України Валерію Гонтареву. Пікетувальники при цьому гуськом по колу рухаються по Грушевського і вже зібрали велику пробку. Розступаються вони тільки перед громадським транспортом – раптом в салоні теж виявиться ошуканий вкладник, якому негоже страждати ще й з цього приводу. В руках протестуючі тримають плакати з написами «VAB банк, поверни наші кровні гроші», «Депутати, допоможіть вкладникам VAB банку». Це викликано тим, що 20 листопада правління Нацбанку прийняло рішення про те, що VAB банк визнаний неплатоспроможним.

Поруч медики проводять акцію «Відкрийте очі!». Вони категорично проти того, щоб виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинц посів міністерське крісло. Вони звинувачують чиновника в корупції.

Журналісти прийшли в цей день висловити своє ставлення до спроби з кондачка створити «Міністерство правди» – Міністерство інформаційної політики, функції якого не зрозумілі нікому. Є припущення, що це буде орган, якому вменят обов’язки цензора – цербера і який буде душити свободу слова та демократичні основи суспільства.

No Replies to "Під Радою протестують"