Путін – гієна, – Шендерович

Президентові Росії важливо збереження довічної влади. Україна в цьому сенсі – саме засіб.

Завдяки анексії Криму і донецької авантюрі Путін став улюбленцем натовпу. Про це в інтерв’ю газеті «Факти і коментарі» заявив популярний російський письменник-сатирик Віктор Шендерович, повідомляє «Крим. Реалії».

«Я впевнений, що анексія Криму безумовно стала імпровізацією з боку Путіна. Знаєте, це як рефлекс гієни. Коли ворог ослаблений і не може чинити опір, його тут же треба з’їсти. Путін відмінний тактик, але не стратег і на багато ходів вперед він не думає. Зрештою в далекій перспективі Росія лише втратить від його авантюри, в тому числі і в геополітичному відношенні», – зазначив Шендерович.

При цьому він вважає, що найближчим часом повернути Крим Україні не вдасться.

«Якщо це відбудеться, то не найближчим часом. Насправді, це навіть не так важливо, як робота повноцінної демократичної влади в Україні. І тоді Крим перестане займати запалені мізки путиноидов, які перейдуть на інфляцію, ізоляцію та інші неприємності для країни. За таких обставин жителі Криму самі задумаються про повернення півострова в комфортне європейський простір», – сказав письменник.

В кінці лютого-на початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий «референдум про статус півострова», за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

No Replies to "Путін - гієна, - Шендерович"