8 мільйонів долларів Калетнику подарували? ГПУ з’ясовує

Генеральна прокуратура 31 жовтня розпочала досудове розслідування за фактом незаконного збагачення колишнього першого віце-спікера Верховної Ради Ігоря Калетника, пише lb.ua.

“Управлінням з розслідування особливо важливих справ розпочато досудове розслідування за фактом незаконного збагачення Калетніком, тобто отримання посадовою особою неправомірної вигоди і передачі їм такої вигоди близьким родичам у великих розмірах”, – йдеться у відповіді старшого прокурора Головного слідчого управління Я. Короля на звернення організації Центр.іа.

Згідно з випискою з Єдиного державного реєстру, у прокуратурі розслідувати законність отримання Калєтніком більше 8 млн доларів готівки, що той особисто вніс на свій рахунок у «Райффайзен Банк Аваль» і перерахував на закордонний рахунок своєї дочки.

Ігор Калєтнік у своїй декларації за 2013 рік вказав, що отримав подарунків на суму майже 70 мільйонів гривень. Майже таку ж суму він переказав на зарубіжний банківський рахунок.

У разі доведення провини Ігорю Калєтніку загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі і конфіскація майна.

Нагадаємо, Генпрокуратура розслідує ще одну кримінальну справу щодо Ігоря Калетника та народного депутата Володимира Олійника за фактом фальсифікації підрахунку голосів під час прийняття так званих «диктаторських законів 16 січня».

No Replies to "8 мільйонів долларів Калетнику подарували? ГПУ з'ясовує"