Масова галюцинація, чи факт? У Росії на вищиму рівні почали відкривати очі на міждержавний військовий конфлікт

“Російська Федерація офіційно бреше про те, що російські війська не беруть участі у бойових діях на території України. На жаль, приймають. На превеликий жаль, беруть участь у війні вбивають самі і їх вбивають теж. Кількість жертв величезна, їх точне число сьогодні ні з українського боку, ні з російської сторони невідомо. На жаль, враховуючи подпольность цієї війни, довго ще не буде відомо”, – сказав депутат Псковської обласної ради  Лев Шлосберг. Він також додав, що кількість жертв тільки серед псковських десантників сьогодні обчислюється в “трицифрових числах”.

На думку Шлосберга, вихід із сьогоднішньої ситуації – негайне припинення бойових дій, виведення російських військ з тих регіонів України, де вони присутні, переклад українських військ в режим контролю безпеки, а не в режим бойових дій. Депутат вважає, що військові злочини здійснені з обох сторін, їх необхідно розслідувати.

“За підсумками чеченської війни не було судів, тому досі ніхто не знає, хто і кого вбивав, і хто за що відповідає. І є спокуса повторити це”, – зазначив він.

Шлосберг додав, що нинішня ситуація на сході України відрізняється від чеченської 20-річної давнини тим, що в Україні російська сторона заперечує сам факт ведення бойових дій своїми військами.

Російський депутат вважає, що “вирішальне слово у війні на Донбасі буде за Україною і Росією.

“Зараз, як мені видається, якою-то консолідовану позицію повинен зайняти ЄС і світове співтовариство. Вона повинна бути, в першу чергу, антивоєнної в рівній мірі по відношенню до двом сторонам”, – упевнений Шлосберг.

No Replies to "Масова галюцинація, чи факт? У Росії на вищиму рівні почали відкривати очі на міждержавний військовий конфлікт"