Лавров виведе Крим з кризи

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що в Росії ведеться робота з «нейтралізації спроб ізоляції» анексованого Криму. Про це він повідомив, виступаючи на засіданні Ради глав суб’єктів Російської Федерації при Міністерстві закордонних справ Росії 28 листопада, в якому взяв участь самопроголошений прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов.

Як інформує прес-служба кримського уряду, Лавров відзначив важливість роботи по налагодженню та зміцненню міжрегіональних зв’язків Криму і Севастополя та пообіцяв допомогу з боку МЗС Росії.

«Продовжимо сприяти організації поїздок в Крим зарубіжних делегацій, розвитку міжмуніципальних контактів і в цілому зовнішніх зв’язків цих двох суб’єктів Російської Федерації», – сказав Сергій Лавров.

Як повідомляється, також на нараді розглядалось питання щодо активізації міжрегіонального та прикордонного співробітництва «в умовах фінансово-економічного тиску на Росію».

«В ході засідання члени Ради обговорили ситуацію в регіонах в умовах прийнятих західними країнами санкцій, намітили заходи з подолання їх негативних наслідків. Відзначено важливість ініціативної ролі самих суб’єктів Федерації поліпшення ділового клімату та роботі з імпортозаміщення», – повідомляє видання.

У ході засідання також були розглянуті заходи по залученню інвестицій в регіони.

У засіданні взяли участь керівники регіонів від всіх федеральних округів Російської Федерації, а також керівні працівники адміністрації президента Росії і низки федеральних органів виконавчої влади.

В кінці лютого-на початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

Після цього США і Європейський союз ввів ряд економічних санкцій щодо Росії. Захід продовжує наполягати на тому, що Крим є частиною України.

No Replies to "Лавров виведе Крим з кризи"