Тільки чверть росіян визнають вторгнення армії РФ в Україну

Чверть росіян визнають присутність російської армії на території України, свідчать результати опитування “Левада-Центру”.

Зокрема, 25% респондентів підтверджують вторгнення в Україну російської армії. При цьому 53% опитаних впевнені, що російських солдатів в Україні немає, пише liga.net.

Ще 18% росіян вважають, що Росія несе відповідальність за кровопролиття та загибелі людей на сході України. Більшість – 73% – не бачать провини РФ у війні в Донбасі.

Тим часом росіяни позитивно ставляться до того, що у війні в Україні на стороні терористів беруть участь російські громадяни (55%). 26% опитаних не підтримують таку ситуацію.

Якщо б росіяни дізналися, що серед терористів воюють російські військові, 45% респондентів вітали б їх участь у війні. 34% виступили проти.

Опитування було проведено 14-17 листопада 2014 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка дослідження не перевищує 3,4%.

No Replies to "Тільки чверть росіян визнають вторгнення армії РФ в Україну"