ЄС виділить 55 мільйонів євро на підтримку децентралізації і реформ регіональної політики в Україні

Єврокомісар з розширення та європейської політики сусідства Йоханнес Хан і в. о. голови Мінекономрозвитку і торгівлі Валерій П’ятницький підписали відповідну фінансову угоду для початку нової програми «Підтримка регіональної політики України», повідомляє Українська правда.
Кошти надійдуть в український бюджет в 4 етапи, з 2015 до 2018 року.

«Програма буде сприяти децентралізації і підтримувати реформу регіональної політики України. На ці цілі буде виділено 55 млн. євро. Ці кошти будуть спрямовані на впровадження Держстратегіі регіонального розвитку до 2020 року, яка була прийнята урядом України 6 серпня 2014 року»

– йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні.

«Цією угодою ЄС підтримає децентралізацію і реформи регіональної політики України. Кошти ЄС сприяти реалізації всіх трьох завдань держстратегію регіонального розвитку України до 2020 року, зокрема, підвищення конкурентоспроможності регіонів, територіальної соціально-економічної інтеграції і ефективного державного управління у сфері регіонального розвитку», – зазначив Хан.
«Підтримка регіональної політики України сприятиме поліпшенню законодавства у сфері регіональної політики, забезпечення стабільного та передбачуваного фінансування регіонів і міст, фінансової автономності місцевих органів самоврядування, більшої конкурентоспроможності регіонів та соціально-економічної інтеграції», – додали в представництві ЄС в Україні.

No Replies to "ЄС виділить 55 мільйонів євро на підтримку децентралізації і реформ регіональної політики в Україні"