На Донбасі підробляють українські гривні?

Міністерство внутрішніх справ має інформацію про можливе надходження із зони проведення антитерористичної операції (АТО) підроблених гривень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби департаменту державної служби по боротьбі з економічною злочинністю МВС.

«У нас є оперативна інформація щодо друку і надходження із зони АТО підроблених купюр. Тому будьте пильні при розрахунках. Не обмінюйте гроші в невстановлених місцях. У разі виявлення підробок негайно звертайтесь до найближчого відділення міліції або телефонуйте на номер “102”»,- повідомив начальник департаменту Василь Пісний.

Згідно з повідомленням, з січня по листопад співробітниками правоохоронних органів зареєстровано 414 кримінальних злочинів, передбачених ст. 199 («виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів») Кримінального кодексу. За вказаними фактами з незаконного обігу вилучено 515 підроблених банкнот української гривні.

Зазначається, що найчастіше підробляли купюри номіналом 100 і 50 гривень. Крім того, на початку листопада в Маріуполі Донецької області співробітниками міліції перекрито канал збуту фальшивих купюр номіналом 100 і 200 гривень.

No Replies to "На Донбасі підробляють українські гривні?"