Критична демографія Донбасу

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів дослідження, яке повинно було визначити – скільки людей залишилося в 27 окупованих прифронтових містах Донецької та Луганської областей.
Дослідження проведене на замовлення гуманітарного штабу Ріната Ахметова для того щоб правильно планувати обсяги необхідної допомоги для міст в Донбасі, повідомляється на сайті “Допоможемо. ТБ”.

Згідно з цими даними в листопаді населення Донецька скоротилося на 20% і склало 761 498 осіб. Ще в січні ця цифра була 949 825 чоловік.
Населення Луганська скоротилося на 22% до 332 812 осіб, тоді як ще в січні в Луганську проживало 424 113 осіб.

Населення Станиці Луганської в Луганській області скоротилося на 50%, Первомайська Донецької області на 57%.

Як повідомлялося, в п’ятницю, 21 листопада, в газеті Верховної Ради “Голос України” опубліковано закон № 4490а-1 “Про внутрішньо переміщених осіб”.

Закон № 4490а-1 спрямований на вирішення нагальних питань з обліку і життєзабезпеченню внутрішньо переміщених осіб і членів їх сімей в нових умовах проживання, на спрощення порядку тимчасової реєстрації вимушених переселенців, містить норми щодо вдосконалення порядку та скорочення граничних строків розгляду заяв про оформлення, переоформлення, продовження соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, забезпечення їх соціальними та медичними послугами.

No Replies to "Критична демографія Донбасу"