Путіну не поставити татар на коліна, – Мустафа Джемілєв

Позиція російської влади по відношенню до кримських татар була спочатку лояльніше. Вони, насамперед, спробували з корінним народом півострова домовитися, також влада хотіли мати «свою людину» в Криму, через якого можна було керувати півостровом. Але, як заявив лідер кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв у програмі «Хоробрі серця», «поставити на коліна» кримчан не вдалося. Не купилися корінні жителі півострова і на путінські обіцянки.

«Він (Путін – ред.) не пропонував, він обіцяв, що Росія протягом декількох місяців зробить більше, ніж зробила Україна для кримських татар за всі 23 роки своєї незалежності. А натомість хотів, щоб ми з радістю сприйняли приєднання Криму до Росії», – згадав Мустафа Джемілєв суть свого весняного розмови з російським президентом.

Але вже тоді була очевидна путінська брехня, адже Мустафі Джемілєву він говорив, що дав наказ «своїм хлопцям» не чіпати кримських татар на півострові, але паралельно вів війну проти корінного народу Криму.

Повернеться Крим в Україну, буде залежати від того, як поведе себе в цьому питанні українська влада, вважає лідер кримсько-татарського народу. Важливу роль в цьому плані відіграє ситуація в самій Росії, а також реакція заходу на анексію Криму і реальні санкційні дії по відношенню до окупантів.

«Я не можу вам назвати дату (коли Крим повернеться в Україну). Ось я вам скажу рік, а потім вийде, що через кілька місяців. Потім як я буду виглядати?!», – сказав Мустафа Джемілєв.

No Replies to "Путіну не поставити татар на коліна, - Мустафа Джемілєв"