60% українських дітей мають психологічні травми через війну

Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс розповідає, що 60% дітей, які стають свідками війни в Україні мають психологічну травму.

“Нас також турбує якість санітарно-гігієнічних умов центрів, у яких перебувають сім’ї з дітьми, коли переміщуються. Подекуди внаслідок воєнних дій система водопостачання порушена. Місцева влада, звісно, докладають усіх зусиль для якнайшвидшого їх відновлення. Але в них немає можливості подбати про якість питної води, яку споживає населення. Тож санітарно-гігієнічні умови і водопостачання — це ще один пріоритет у нашій роботі”, – каже Барберіс.

Крім того, в ЮНІСЕФ дуже стурбовані навчальним процесом у зоні конфлікту. “Їм загрожують не тільки близькість воєнних дій, небезпека влучення в школу снарядів, а й можливість знаходження вибухових речовин поблизу школи на визволених територіях. Нестача інформації про небезпеку мін і вибухових предметів ставить під загрозу життя дітей та їхніх батьків”, – зазначає представниця ЮНІСЕФ в інтерв’ю для Дзеркала тижня.

No Replies to "60% українських дітей мають психологічні травми через війну"